Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Naše realitné služby

01 Kúpa, Predaj a Prenájom Nehnuteľnosti

Pomáhame vám pri hľadaní a zakúpení nehnuteľnosti, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám a rozpočtu. Zabezpečíme obhliadky, vyjednávanie cien a celý proces nákupu.

Ak máte nehnuteľnosť na predaj, spravujeme celý proces odhadu hodnoty, marketingu a obhliadok až po uzavretie obchodu, aby sme vám pomohli dosiahnuť najlepšiu cenu.

Ak hľadáte prenájom nehnuteľnosti alebo máte nehnuteľnosť na prenájom, zabezpečujeme zoznam nehnuteľností, kontrolu nájomcov a riadenie nájmu.

02 Agent Kupujúceho

Naši agenti kupujúceho vám poskytujú osobnú a personalizovanú službu. Počúvame vaše potreby a preferencie a pomáhame vám nájsť nehnuteľnosť, ktorá je presne to, čo hľadáte.

Pri vyjednávaní ceny a podmienok sme tu, aby sme zabezpečili, že váš záujem bude vždy na prvom mieste. Naši agenti sú skúsení vyjednávači.

Máme rozsiahlu sieť kontaktov a prístup k nehnuteľnostiam, ktoré nie sú verejne dostupné. To vám dáva výhodu pri hľadaní ideálnej nehnuteľnosti.

03 Oceňovanie Nehnuteľnosti

Naša služba oceňovania nehnuteľnosti zahŕňa profesionálny odhad hodnoty nehnuteľnosti. Skúsený oceňovateľ zhodnotí nehnuteľnosť na základe jej stavu, umiestnenia, porovnaní s podobnými nehnuteľnosťami a aktuálnych trhových trendov

Oceňovanie nehnuteľnosti môže byť dôležité aj pre daňové účely, vrátane dane z nehnuteľností. Správna hodnota je kľúčová pre správne vyplnenie daňových zmlúv.

04 Právny servis

Naša právna služba zahŕňa spoluprácu s kvalifikovanými právnikmi, ktorí sú špecializovaní na otázky nehnuteľností. Sme tu, aby sme zabezpečili, že vaša transakcia bude v súlade s právnymi predpismi.

Staráme sa o všetky právne aspekty vašej transakcie. Overujeme zmluvy, zabezpečujeme, aby všetky dokumenty boli riadne podpísané a že ste plne informovaní o svojich právach a povinnostiach.