Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Judita Belašičová

Judita Belašičová

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • Česky
  • Deutsch
Dobrý deň, volám sa Judita. Chcela by som sa s Vami podeliť o niečo, čo ma definuje nielen ako profesionálku, ale predovšetkým ako človeka. Najdôležitejšie v mojej práci je byť vždy pripravená nezištne pomôcť svojim klientom Empatia je pre mňa viac než len slovo; je to most, ktorý nás spája a umožňuje nám lepšie porozumieť jeden druhému.
Som hlboko presvedčená, že zodpovednosť nie je len o plnení úloh alebo dodržiavaní termínov. Je to o tom, byť spoľahlivým pilierom pre tých, ktorí sa na nás spoliehajú, či už v práci, doma alebo medzi priateľmi. Pre mňa znamená zodpovednosť držať slovo, byť tam pre druhých, keď ma potrebujú, a starať sa, aby moje rozhodnutia a činy boli vždy v súlade s mojimi hodnotami a integritou.
Ako niekto, kto verí v silu pozitívnej zmeny, chcem byť príkladom toho, že keď pristupujeme k životu s láskou, empatiou a zodpovednosťou, môžeme spoločne vytvárať lepší svet. Niekedy sa môže zdať, že naše individuálne úsilie je len kvapka v mori, ale každá kvapka má svoju hodnotu a spoločne môžeme vytvoriť vlnu.
Chcem zdieľať s vami výrok, ktorý ma inšpiruje a pripomína mi, prečo je dôležité žiť podľa týchto princípov: 'Láska a súcit sú nevyhnutnosťami, nie luxusom. Bez nich nemôže ľudstvo prežiť.' - Dalajláma. Tento citát je pre mňa dennou pripomienkou, že bez ohľadu na výzvy, ktorým čelíme, je vždy priestor pre lásku a súcit voči sebe a k druhým. A verím, že ak sa podelíme o tieto hodnoty s ostatnými, spoločne môžeme prekonať akúkoľvek prekážku

Kontaktujte ma

Moje nehnuteľnosti

Moje referencie