Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Marketing

Marketing v realitnom biznise je súbor stratégií a aktivít zameraných na presné identifikovanie potenciálnych klientov, efektívne predstavenie nehnuteľností na trhu a budovanie dlhodobých vzťahov s klientami.

Cieľom marketingu je zabezpečiť, aby klienti mali prístup k relevantným informáciám, ktoré im pomáhajú urobiť informované rozhodnutia o kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľností.

Týmto spôsobom marketing v realitnom biznise prispieva k úspechu obchodu a zabezpečuje, že potenciálni klienti majú prístup k najlepším možnostiam na trhu.


Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie sú základným kameňom úspechu v realitnom biznise. Tieto obrázky nie sú len statickými snímkami nehnuteľností, sú to vizuálne príbehy, ktoré prezentujú každý detail, každý kúsok charakteru a potenciál danej nehnuteľnosti. Profesionálny fotograf sa stáva mágom, ktorý dokáže premeniť obyčajný priestor na atraktívne domovy. Tieto fotografie nie lenže prilákajú pozornosť, ale tiež umožnia klientom lepšie si predstaviť, ako by mohli žiť v danej nehnuteľnosti. S profesionálnymi fotografiami sa realitný biznis stáva neodmysliteľnou súčasťou digitálneho veku, kde vizuálne dojmy hrajú rozhodujúcu úlohu pri rozhodovaní klientov.

 

Vizualizujeme Realitu

Profesionálne fotografie vytvárajú silné vizuálne zážitky, ktoré umožňujú klientom vidieť a cítiť krásu a potenciál nehnuteľnosti. Naše fotografie nie sú len obrázky, sú to príbehy, ktoré pomáhajú klientom lepšie si predstaviť svoj nový domov.

 

Klúč k úspechu

V realitnom biznise hrajú profesionálne fotografie kľúčovú úlohu pri prilákavaní pozornosti a rýchlejšom predaji nehnuteľností. S našimi fotografiami získate výhodu, ktorá Vám pomôže vyniknúť na trhu a zaujať potenciálnych klientov.


Video, ktoré rozpovie príbeh

 

 

S videami nezdieľate len priestor, zdieľate príbeh. Video prezentácia nehnuteľnosti  Vám dokonale ukáže, ako môže vyzerať Vaše nové bývanie. V realitnom svete je video kľúčovým nástrojom na vzbudenie pozornosti a vytvorenie emocionálneho spojenia medzi kupujúcim a nehnuteľnosťou ešte predtým, než ju uvidia naživo na obhliadke.

 

Videá majú schopnosť zvýšiť počet zobrazení online inzerátov o viac ako 400%.To znamená, že potenciálni klienti sú ochotnejší prejsť na video obsah a stráviť viac času prezeraním nehnuteľnosti.

 

 

 

 

Videá majú schopnosť vytvárať silné emocionálne pripútanie. Viac ako 80% ľudí tvrdí, že video obsah ich presvedčil o tom, aby produkt alebo službu zakupili

 

 

 

Nehnuteľnosť, ktorá je pri predaji prezentovaná aj pomocou videa sa predá o 73% rýchlejšie


Homestaging

 

 

Homestaging je umenie transformovať nehnuteľnosť do príťažlivého a životaschopného priestoru, čo zvyšuje jej hodnotu a rýchlosť predaja. Ide o vytvorenie prvého dojmu, ktorý si klienti zamilujú. Na prvý dojem máme len jeden pokus a trvá len 7 sekúnd preto, je dôležité ho využiť na 100%.

Príprava nehnuteľnosti

Prvým krokom je starostlivosť o nehnuteľnosť, vrátane odstránenia nepotrebných vecí, upravenia a čistenia priestoru. Cieľom je vytvoriť čistý a pripravený základ pre homestaging.

Príprava nehnuteľnosti

Nasleduje pridanie štýlu a atraktivity prostredníctvom dekoratívnych prvkov. Homestager pridáva nábytok, umiestňuje umenie a dekoračné predmety tak, aby vytvoril príťažlivý interiér, ktorý osloví potenciálnych kupujúcich.

Profesionálne fotografie

Po dokončení homestagingu sa nehnuteľnosť odfotografuje profesionálnym fotografom. Tieto fotografie zachytávajú krásu a potenciál nehnuteľnosti a slúžia ako dôležitý nástroj pre marketing a prezentáciu.


Štatistiky ukazujú, že nehnuteľnosti, ktoré sú dobre zariadené a predstavené pomocou homestagingu, môžu dosiahnuť až 20% vyššiu cenu než nehnuteľnosti bez homestagingu.

Viac ako 81% realitných agentov tvrdí, že homestaging pomáha klientom lepšie si predstaviť nehnuteľnosť ako ich budúci domov. To znamená, že homestaging priláka viac potenciálnych kupujúcich.

Štatistiky ukazujú, že homestaging nehnuteľnosti majú priemerný čas na trhu 23 dní, zatiaľ čo nehomestaging nehnuteľnosti sú na trhu priemerných 143 dní.


Predstavujeme Vám revolučný spôsob, ako objavovať svoj budúci domov: 3D virtuálnu prehliadku. V našej realitnej kancelárii využívame túto inovatívnu technológiu, aby sme Vám poskytli pohodlnejší a efektívnejší spôsob, ako preskúmať dostupné nehnuteľnosti z pohodlia Vášho domova.

Čo je 3D virtuálna prehliadka?

3D virtuálna prehliadka je interaktívny zážitok, ktorý Vám umožní prechádzať nehnuteľnosťou vo virtuálnom priestore. S použitím špičkovej technológie fotografie a softvéru vytvárame detailné trojrozmerné modely nehnuteľností, ktoré Vám umožnia preskúmať každú izbu, roh a detail, akoby ste tam boli osobne.

Prečo využívať 3D virtuálnu prehliadku?

Pohodlie: Prehliadky si môžete vychutnať kdekoľvek, kedykoľvek, bez potreby cestovať na miesto osobne. Ušetríte tak čas a zároveň získate realistický obraz o nehnuteľnosti.

Interaktivita: Na rozdiel od tradičných fotografií alebo videí, 3D prehliadky Vám umožnia pohybovať sa po nehnuteľnosti podľa vlastného výberu. Môžete sa zastaviť a pozrieť sa na detaily, ktoré vás zaujímajú, otvoriť skrine alebo prejsť cez každú izbu vlastným tempom.

Detailnosť: S vysokou úrovňou detailov a možnosťou prehliadky z rôznych uhlov získate lepšie porozumenie priestorového usporiadania, veľkosti izieb a celkového charakteru nehnuteľnosti.

Efektívnosť: 3D prehliadky výrazne znižujú potrebu mnohých fyzických obhliadok, čo Vám ušetrí čas a umožní rýchlejšie rozhodovanie. Ideálny spôsob, ako si predbežne vyfiltrovať nehnuteľnosti, ktoré vyhovujú Vašim potrebám.

Zdieľateľnosť: Virtuálnu prehliadku môžete jednoducho zdieľať s rodinou, priateľmi alebo poradcom, aby ste získali ich názory a pripomienky bez potreby ich fyzickej prítomnosti.


 

Vlastná web stránka


Vytvorenie vlastnej webovej stránky pre nehnuteľnosť, ktorú ako realitná kancelária ponúkame na predaj alebo prenájom, prichádza s radom významných výhod. Táto inovatívna stratégia môže výrazne odlišiť vaše portfólio od konkurencie a priniesť viaceré benefity nielen pre vás ako realitárov, ale aj pre vašich klientov. Pozrime sa na niektoré z týchto výhod:

Unikátna prezentácia: Vytvorením vlastnej webovej stránky pre každú nehnuteľnosť môžeme tejto nehnuteľnosti poskytnúť jedinečnú platformu, na ktorej sa bude prezentovať vo všetkej svojej kráse. To umožňuje potenciálnym kupujúcim alebo nájomcom získať komplexný obraz o nehnuteľnosti, jej charakteristikách, výhodách a jedinečných prvkoch.

Detailné informácie: Na webovej stránke môžeme poskytnúť oveľa podrobnejšie informácie o nehnuteľnosti, než je to možné v tradičných inzerátoch. To zahŕňa vysokokvalitné fotografie, 3D virtuálne prehliadky, podrobné popisy izieb, informácie o lokalite, blízkosti služieb a dopravnej infraštruktúre a mnoho ďalších užitočných údajov.

Lepšia viditeľnosť: Webová stránka zvýši online viditeľnosť nehnuteľnosti, čo je kľúčové v dnešnej digitálnej dobe. Optimalizáciou pre vyhľadávače (SEO) môžete zvýšiť šance, že Vaša nehnuteľnosť bude nájdená potenciálnymi záujemcami na internete.

Branding a dôveryhodnosť: Profesionálne vytvorená webová stránka zvyšuje dôveryhodnosť našej realitnej kancelárie a posilňuje náš brand, nakoľko klienti a aj potencionálni záujemcovia uvidia, že sa nehnuteľnosti venujeme s maximálnou starostlivosťou a odbornosťou

Interaktivita a angažovanosť: Webové stránky môžu byť interaktívne, umožňujúce záujemcom zaslať otázky, dohodnúť si prehliadku alebo dokonca si rezervovať nehnuteľnosť.