Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Mgr. Diana Kurčinová

Mgr. Diana Kurčinová

Realitný špecialista

  • Slovensky
  • English
  • Deutsch

 

Dobrý deň, volám sa Diana Kurčinová. Moje cesty do sveta financií sa začali už počas štúdia na vysokej škole, keď som si našla brigádu v banke. Ten svet ma tak uchvátil, že som sa rozhodla v ňom zostať aj po ukončení štúdií. Za uplynulých 6 rokov som prešla rôznymi pozíciami - od predajcu až po produktového manažéra. K realitám ma priviedol môj brat, ktorého obdivujem a považujem za svoj pracovný vzor. Spolu máme víziu poskytovať realitné služby na profesionálnej úrovni, služby, o ktorých si mnohí naši klienti ani nemysleli, že by mohli existovať. K mojej práci pristupujem s maximálnou profesionalitou a oddanosťou. Od prvého kontaktu až po záverečnú transakciu si môžete byť istí, že budem vám k dispozícii a poskytnem vám všetku potrebnú podporu."
 
Ak by som mala povedať výrok, ktorý odráža to ako vnímam svoju prácu, tak by to určite bolo: "Vykonaj svoju prácu s láskou a budeš zväzovať neviditeľné vlákna, ktoré spájajú všetky ľudské srdcia." - Kahlil Gibran. Tento citát odráža môj hlboký záväzok a vášeň voči tomu, čo robím, a moju snahu prekročiť očakávania svojich klientov tým, že im poskytujem nadštandardnú starostlivosť a podporu.
 

Kontaktujte ma

Moje nehnuteľnosti

Moje referencie